Nuk po fshihen më, Dafina Zeqiri publikon foto me të dashurin (Foto) – AlbMania          

Nuk po fshihen më, Dafina Zeqiri publikon foto me të dashurin (Foto)

 Nuk po fshihen më, Dafina Zeqiri publikon foto me të dashurin (Foto)

Dafina Zeqiri duket e lumtur krah të dashurit të saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri dhe dj. Geek tashmë nuk po e fshehin dashurinë e tyre.

Fillimisht doli një foto e tyre bashkë për Shën Valentin e tani Dafina e ka publikuar një foto ku shfaqet e lumtur krah të dashurit të saj të ri.

Ndryshe Dafina po e shijon suksesin e saj muzikor. Çifti bashkë e kanë këngën “Alo”.