Opinionistja shqiptare: Kur zihem me partnerin, telefonoj ish-bashkëshortin

 Opinionistja shqiptare: Kur zihem me partnerin, telefonoj ish-bashkëshortin

Një prej opinionisteve më pa komplekse në Shqipëri ka rrëfyer sërish marrëdhënien me ish-bashkëshortin.

Bëhet fjalë për Silva Baltadorin, një figurë e njohur e ekraneve dhe grua në karrierë. Nga martesa e parë, ajo gëzon dy fëmijë, ndërsa tani shijon historinë me partnerin holandez. Pavarësisht ndarjes, Silva ka raporte shumë të mira me ish-bashkëshortin dhe nuk heziton që të marrë këshilla për konfliktet në lidhjen aktuale. Në emisionin “Ftesë pa 5”, ajo tha: “Unë kam jetuar një dashuri shumë të madhe me babain e Mabel (vajza), sot jemi miq të mrekullueshëm. Më beso, është ndoshta tabu, nëse kam ndonjë konflikt të vogël me Dikun (partneri aktual) unë marr në telefon Xhorxhon”.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com