Para pak çastesh është shkelur një person për vdekje në Reçicë të Tetovës – AlbMania    
     

Para pak çastesh është shkelur një person për vdekje në Reçicë të Tetovës

 Para pak çastesh është shkelur një person për vdekje në Reçicë të Tetovës

Para pak çastesh një veturë Polo me targa të Tetovës ka shkelur një person rreth 35 vjeçarë në Reçicë të Tetovës.

Sipas informatave të para që posedon Televizioni Koha personi tashmë i vdekur është nga Shqipëria.

Sipas dëshmitarëve personi në fjalë ka ndëruar jetë në spital, në vendgjarje kanë dalë ekipi i policisë dhe po punon për zbardhjen e rastit.