Pas fejesës, ky është destinacioni fantastik ku po pushon S4MM (Foto) – AlbMania      

Pas fejesës, ky është destinacioni fantastik ku po pushon S4MM (Foto)

 Pas fejesës, ky është destinacioni fantastik ku po pushon S4MM (Foto)

Si shpesh herë, PRIVE.AL raportoi ekskluzivisht për fejesën e reperit nga Tetova, S4MM.

Pasi artisti kurorëzoi dashurinë e tij me fejesë me vajzën me emrin Filis, ai ka zgjedhur një destinacion përrallor për të pushuar dhe sigurisht me të.

Reperi ka postuar një fotografi në një pishinë në Republikën Domenikane, saktësisht Punta Cana me përshkrimin “Ola”.

Derisa S4MM po fotografohet i vetëm, ka shumë gjasa që mbrapa tij është e fejuara të cilën reperi po e mban ende të fshehur duke mos dashur të zbulojë shumë nga jeta personale.

Sidoqoftë, ne i urojmë pushime të këndshme çiftit.

View this post on Instagram

OLA💕🌪

A post shared by S4MM (@samirs4m) on