Pas suksesit të këngës, Tayna shijon pushimet dhe pozon në bikini – AlbMania    
     

Pas suksesit të këngës, Tayna shijon pushimet dhe pozon në bikini

 Pas suksesit të këngës, Tayna shijon pushimet dhe pozon në bikini

Pak ditë më parë publikoj këngën “Bass” që deri tani ka arritur në mbi 2 milionë klikime.

Ndërsa, pas kësaj reperja kosovare, Tayna po shijon pushimet në Jugun e Shqipërisë e që nuk i ka kursyer fotografit joshëse nga atje.

Kështu erdhi edhe në postimini e fundit që reperja bëri në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 1.5 milion ndjekës.

E njohur për linjat e saj të formësuara, janë pikërisht ato që morën gjithë vëmendjen, të cilat reperja i ekspozoj me krenari në bikini të zeza.

Ndërkohë, Tayna tashmë ka filluar me koncertet e sezonit veror që aktualisht po mbahen vetën në Shqipëri, pasi për shkak të numrit të madh të rasteve me Covid-19 në Kosovë vazhdojnë të jenë të ndaluara.