Pendohet keq rusja, dikur thoshte se Don Xhoni s’po e lë rehat po ajo qenka duke vuajtur! – AlbMania      

Pendohet keq rusja, dikur thoshte se Don Xhoni s’po e lë rehat po ajo qenka duke vuajtur!

 Pendohet keq rusja, dikur thoshte se Don Xhoni s’po e lë rehat po ajo qenka duke vuajtur!

Ndarja e reperit kosovar Don Xhoni me modelen ruse, Ariana Lirey, ka bërë bujë të madhe në mediat online.

Kjo për arsye se vet modelja filloj të hedh kunja ndaj reperit, duke thënë që kinse ai nuk po e lë rehat, shkruan Indeksonline.

Me kalimin e ditëve, duket se rusja bie pre e fjalëve te veta si dhe deklaratave që I bëri në ‘Instastory’.

Duke ia hulumtuar profilin, shohim se ajo ka ripostuar imazhin me Don Xhonin, fakt i cili dëshmon që po dëshiron një ribashkim me reperin.

Mirëpo, nga ana tjetër reperi këtë periudhë po e kalon ashtu siç është më së miri.

Ai ka postuar në Instastory disa imazhe duke treguar që po e shijon jetën në maksimum, larg Kosovës./Indeksonline/