Po riparonte linjën elektrike, 73-vjeçari rrëzohet me shtyllën dhe vdes

 Po riparonte linjën elektrike, 73-vjeçari rrëzohet me shtyllën dhe vdes

Një 73-vjeçar nga Gjirokastra ka ndërruar jetë teksa po riparonte një linjë elektrike në fshatin Lliar.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur detajet e vdekjes.