PSG pa Neymarin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve

 PSG pa Neymarin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve

Neymar assesi të rehatohet me lëndimet dhe për PSG ky është një shqetësim serioz.

Ylli brazilian i kampionëve të Francës është në dyshim serioz në prag të sfidës së radhës, e vlefshme për Champions League ndaj Borussia Dortmund.

Është vetë trajneri i parisienëve, Thomas Tuchel ai që ka folur pas fitores 6-1 ndaj Dijon, e vlefshme për Kupën e Francës.

“Nuk mund të them me siguri se ai do të jetë me 100% në Champions ndaj Borussia”, ka thënë gjermani.