Publikohet foto e Encës duke konsumuar lëndë narkotike – AlbMania      

Publikohet foto e Encës duke konsumuar lëndë narkotike

 Publikohet foto e Encës duke konsumuar lëndë narkotike

Enca Haxhia sërish ka marrë vëmendjen e fansave.

Enca Haxhia ka provokuar keq me paraqitjen e radhës, ku vëmendjen mori me dy detaje.

Këngëtarja u fotografua tek parukieri, ku po bënte ndryshimin e radhës në pamje dhe tha se po bëhet gati për një epokë të re.

E gjithë vëmendja në këtë foto ishte tek gjoksi dhe marihuana që po e konsumonte.

“E dini vete ju, kur nje vajze lyen floket behet gati per nje epoke te re 😍🤓 Bjonde apo Brune mendoni? 🤔”, ka shkruar Enca.