Home 10 Lajme 10 Kosovë-Shqipëri 10 Rama: Unë nuk jam Zaevi
Loading...

Rama: Unë nuk jam Zaevi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në emisionin debativ Opinion është pyetur se pse nuk jep dorëheqje sikur Zoran Zaevi.

“Zaevi ça do të thotë tani, që do ti hapen negociatat pas tre muajsh, pas gjashtë muajsh? Atë e tradhëtuan sepse i thanë se bëjë këtë dhe do të pranojmë. Ai u tradhëtua, ishte i detyruar të mbante një qëndrim të tillë ndaj qytetarëve të tij sepse kishte dhënë fjalën.(INA)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com