Rita e mbajti fjalën! Familja Sala ka një shtëpi të re (Foto) – AlbMania    
     

Rita e mbajti fjalën! Familja Sala ka një shtëpi të re (Foto)

 Rita e mbajti fjalën! Familja Sala ka një shtëpi të re (Foto)

Rita Ora ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit që vendosi të ndihmoj shqiptarët pas tërmetit shkatërrues.

Rita zgjodhi familjen Sala duke ju ndërtuar një shtëpi nga e para dhe në kohë rekord shtëpia ka përfunduar.

Pa u bërë ende 2 muaj nga tragjedia, familja Sala tashmë ka një shtëpi të re.

Lajmin e ka bërë të ditur, Erion Veliaj, i cili ka shkuar t’u japë çelësin familjarëve.

“Premtim i dhënë, premtim i mbajtur!

Në shtëpinë e re të familjes Sala, e rindërtuar nga goca jonë @Rita Ora, e cila iu përgjigj menjëherë thirrjes tonë për të adoptuar një nga banesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.

Faleminderit nga ❤ Rita”, shkruan Erion Veliaj.

Premtim i dhënë, premtim i mbajtur!

Premtim i dhënë, premtim i mbajtur!🙌Në shtëpinë e re të familjes Sala🏡, e rindërtuar nga goca jonë Rita Ora, e cila iu përgjigj menjëherë thirrjes tonë për të adoptuar një nga banesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.🏚Faleminderit nga ❤ Rita!

Gepostet von Erion Veliaj am Donnerstag, 16. Januar 2020