Roberti sërish bashkë me Norën (Foto) – AlbMania    
     

Roberti sërish bashkë me Norën (Foto)

 Roberti sërish bashkë me Norën (Foto)

Roberti dhe Nora janë parë duke darkuar së bashku.

Roberti dhe Nora pa dyshim kanë qenë kryefjala e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak të ndarjes së tyre.

Edhe pse kanë kaluar disa muaj prej se këngëtari ka bërë të ditur se nuk janë më bashkë, dyshja vazhdon të kalojnë kohë së bashku.

Pas disa imazheve të tyre në aeroport që u zbuluan muajin e kaluar, tani ish-çifti janë parë duke darkuar së bashku.

Roberti ka publikuar një foto në Instagram ku shihet në një tavolinë me Norën dhe miq të tjerë.