Rrahen babë e bir në Gjakovë, bëhen për spital – AlbMania      

Rrahen babë e bir në Gjakovë, bëhen për spital

 Rrahen babë e bir në Gjakovë, bëhen për spital

Dje në Gjakovë, në fshatin Dol, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar (babë e djal) pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër eshte liruar.
Rasti vazhdon të hetohet./Indeksonline/