Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri – AlbMania      

Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri

 Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri

Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi dhe po fiton 1-0 në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ishte kapiteni i “Dardanëve”, Amir Rrahmani, ai që realizoi për 1-0 në minutën e nëntë, atëherë kur tifozët po nderonin legjendën, Fadil Vokrri, raporton Gazeta Express.