Rrufeja godet makinën në lëvizje, ja pamjet shokuese

 Rrufeja godet makinën në lëvizje, ja pamjet shokuese

Një rrufe ka goditur një makinë teksa ajo po ecte në autostradë. Videoja që u bë virale në rrjet është filmuar nga një shofer që ndodhej pas makinës.

Ngjarja ndodhi në Novosibirsk të Siberisë. Galina Ershova po drejtonte makinën përgjatë autostradës Berdskoye, ndërsa kamera e saj regjistroi një goditje të dyfishtë të rrufesë.

“Unë u verbova për një sekondë, kapa timonin si e vdekur. Ndodhi kaq shpejt,” tha ajo. Kjo shkaktoi shumë frikë tek drejtuesja e mjetit dhe tek ato që e panë live skenën.

Pas një kontrolli të mëtejshëm rezultoi se makina kishte marrë dëmtime në xhamat e saj, por fatmirësisht nuk kishte asnjë shqetësim në shëndetin e shoferes.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com