Sefaj ofendon rëndë Dimal Bashën – AlbMania      

Sefaj ofendon rëndë Dimal Bashën

 Sefaj ofendon rëndë Dimal Bashën

Përfaqësuesi i Këshillit Grevist, Ali Sefaj, ka reaguar ashpër pas ‘përplasjes’ së kryetarit të SBAShK-ut, Rrahman Jasharajt dhe deputetit të VV-së, Dimal Basha.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Sefaj ka thënë se qeveria nuk do që të ndalet greva.

Ndërkohë, ka ofenduar deputetin Basha duke iu referuar me fjalën ‘qen’.