Shek Hallaqi: Kryeministër Albin Kurti dhe Lideri sypatrembur i Aleancës nga Ilirida

 Shek Hallaqi: Kryeministër Albin Kurti dhe Lideri sypatrembur i Aleancës nga Ilirida

Një popull që zgjedh në krye të vendit njerëz të korruptuar, hajdutë maskarenjë dhe tradhëtarë…. Nuk eshtë Viktimē! Po eshtë Bashkëpunëtorë i tyre !! Gorge Orwell.

Nuk eshtë tubim i presidentit Donald Trump apo koncert i Xhenifer Lopezit ,,, 👇

Po jan dy Lexhenda te gjallë kryeminister Albin Kurti dhe Ziadin Sela Lider sy pa trembur nga ALEANCA per Shqiptar te iliridës ne përkrahaje dhe kthimin e shpresës te shqiptaret ne kosovë ashtu dhe iliridë !!! Jem deshmitar te gjithë se sa rinia vetem nga 2014 deri me sot kan leshu vendlindjen per nje jetë ma te mirr si kosovë ashtu iliridë . Sa jan krahasuar dhe me emigrantet qe janë ikë nga luftrat e sirisë e irakut ,, dhash zoti e kthehet shpresa andaj kujdes kujt ja besoni voten se e fundit neve jem ata dhe familjet tona qe do vrasim ardhmerin e femijve tanë .!!

Erdh Dita 126✅🇦🇱 zoti i bekoftë shqiptaret Dhe
( DIASPOREN SHQIPTARE) 🙏

Shek Hallaqi, ka shkruar në Facebook.