Shembet stadiumi gjigant, përpin dhe punëtorin (Video) – AlbMania    
     

Shembet stadiumi gjigant, përpin dhe punëtorin (Video)

 Shembet stadiumi gjigant, përpin dhe punëtorin (Video)

Në Rusi reshjet e dëborës po arrijnë kulmin në muajin janar.

Si pasojë e motit të keq një stadium gjigant i “Hokey” është shembur. Ngjarja ndodhi Shën Petersburg, ndërsa viktimë mbeti Matvey Kucherov, 29-vjeç, i cili humbi jetën nën rrënoja. Ndërkohë pamjet e fiksuara me dron po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

Në pamje shikohet sesi shkallët e stadiumit bie në tokë duke krijuar iluzione të frikshme.