Shkëndija me një rrisi, ndryshe nga klubet e tjera – AlbMania          

Shkëndija me një rrisi, ndryshe nga klubet e tjera

 Shkëndija me një rrisi, ndryshe nga klubet e tjera

Skuadra e Shkëndijës është duke bërë përgatitjet e fundit para përballjes me Akademia Pandebin , në kuadër të sezonit pranveror në Ligën e Parë, që nis në këtë fundjavë.

Përpos përgatitjeve të ekipit, trajner i “kuqezinjëve”, Ernest Gjoka, do të vihet në “dispozicion” të tifozëve dhe të gjithë adhuruesve të klubit tetovare, për të shpjeguar fazën përgatitore, përforcimet dhe objektivat në sezonin pranveror. Trajneri Gjoka do të jetë “online” në faqen zyrtare të KF Shkëndija , të enjtën (13 shkurt 2020), prej 16.00 e deri në orën 17.00.