Shqipëri /Ndihen të tjera lëkundje tërmeti – AlbMania    
     

Shqipëri /Ndihen të tjera lëkundje tërmeti

 Shqipëri /Ndihen të tjera lëkundje tërmeti

Në orën 09:26 të ditës së hënë janë ndjerë të tjera lëkundje tërmeti në Durrës dhe Tiranë.

Magnituda e lëkundjeve të fundit ishte 4,2 e shkallës Rihter, epiqendra 27 km larg Tiranës dhe thellësia 5 km.