Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo” – AlbMania    
     

Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo”

 Skerdi dhe Thepak sjellin duetin “Diablo”

Skerdi sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Skerdi Ago, ashtu siç kishte premtuar, sapo publikoi projektin e tij më të ri.

Kësaj radhe, ai erdhi nv duet me Thepak, ndërsa këngën me titull “Diablo” e sollën të shoqëruar edhe me klip.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdesën dy artistët, ndërsa videoklipi është punuar nga “Pro Video”.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri me titull “Diablo” nga Skerdi dhe Thepak.