Solidarizohet edhe Dua Lipa: Jam e shkatërruar, zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët

 Solidarizohet edhe Dua Lipa: Jam e shkatërruar, zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët

Pas Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është solidarizuar me fatkeqësinë që ka përfshirë Shqipërinë.

Në një postim në Instagram, Dua shprehet se është e shkatërruar nga lajmet.

Ndërsa shton se lutjet e saj janë për shqiptarët.

“E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këto kohë të vështirë,”-shkruan Dua.