Stuhi të forta breshëri në Turqi, gazetarja e CNN gjakoset gjatë raportimit – AlbMania          

Stuhi të forta breshëri në Turqi, gazetarja e CNN gjakoset gjatë raportimit

 Stuhi të forta breshëri në Turqi, gazetarja e CNN gjakoset gjatë raportimit

Reshje të dendura shiu kanë “pushtuar” Stambollin ditën e sotme. Reshjet e shiut të shoqëruara dhe me breshër, kanë përmbytur qytetin më të madh turk.

Në pamjet e bëra virale, shikohet gazetarja e CNN në Turqi, e cila si pasojë e breshrit është gjakosur gjatë raportimit live.

Përpos përmbytjeve, deri më tani nuk raportohet viktima apo njerëz të dëmtuar rëndë.