‘Stupcat’ në përgatitje të projektit të ri (Video)

 ‘Stupcat’ në përgatitje të projektit të ri (Video)

Grupi i humoristëve që njihen si ‘Stupcat’ e që përbëhen nga treshja: Vedat Bajrami, Mensur Safqiu dhe Osman Azemi tash e një kohë po sjellin vazhdimisht skeqe për publikun, duke u pritur shumë mirë nga ta, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë vetë Vedati i cili përmes një postimi në llogarinë e tij në Insagram ka treguar se janë duke e incizuar projektin e ri.

Aty shihen Vedati dhe Osmani që luajnë rolin e femrave dhe pritet të jetë interesante për publikun.

View this post on Instagram

Stupcat Live shooting 🎬 Zejnullah

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com