Tea e ‘Përputhen’ prezanton për herë të parë të dashurin e saj të ri (Foto) – AlbMania    
     

Tea e ‘Përputhen’ prezanton për herë të parë të dashurin e saj të ri (Foto)

 Tea e ‘Përputhen’ prezanton për herë të parë të dashurin e saj të ri (Foto)

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea Trifoni deklaroi pak kohë më parë se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth partnerit, përveçse është shumë i ëmbël.

Ndërkohë, vetëm së fundmi, Tea ka pozuar për herë të parë pranë tij.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto gjatë një feste, ku shihet që i dashuri e ka përqafuar.

Ish-konkurrentja nuk e ka zbuluar portretin e tij, pasi siç ka thënë dhe më parë, ka vendosur të jetë shumë e rezervuar për jetën private.