Tuna e kujton kështu babain e saj (Foto) – AlbMania          

Tuna e kujton kështu babain e saj (Foto)

 Tuna e kujton kështu babain e saj (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Maqedoni e Veriut, ka ndarë rrallëherë momente me prindërit e saj, duke e mbajtur këtë pjesë paksa më private.

Megjithatë së fundmi duket se këngëtarja ka kujtuar një moment të shumë viteve më parë, kur babai i saj ka qenë fitues i medaljes së bronztë në dy palë lojëra olimpike.

“Medaljet e arta nuk janë prej ari në të vërtetë. Ajo janë nga mundimi, vendosmëria dhe nga diçka e vështirë për t’u gjetur, i quajtur besim”, ka shkruar Sejdiu krah fotos së publikuar në ‘Instastory’.

Tuna ka ndarë momente të ndryshme me bashkëshortin e saj, Patris dhe djalin e tyre Tian gjatë këtyre ditëve duke treguar se si po e kalojnë karantinën me njëri-tjetrin.