Tuna po pret fëmijën e dytë me Patrisin? – AlbMania    
     

Tuna po pret fëmijën e dytë me Patrisin?

 Tuna po pret fëmijën e dytë me Patrisin?

Altuna Sejdiu po pret fëmijën e dytë. Ani pse tashmë dihet publikisht ndarja e saj me Patris Berishën, ata kanë nisur në jetë edhe një fryt.

Media ka mësuar nga burimet e afërta me ish-çiftin se Tuna është diku në muajin e katërt të shtatzënisë dhe plane ka që lindjen ta kryejë në Amerikë, ku edhe po qëndron kohëve të fundit.

Kujtojmë që Tuna e Patrisi e patën kurorëzuar dashurinë e tyre në vitin 2017, por që ky raport mes tyre përfundoi gjatë vitit që lamë pas.

Ata kanë edhe një djalë,Tianin, i cili po qëndron me nënën.