Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin – AlbMania      

Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin

 Tuna publikon fotografi nga vaska bashkë me djalin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, së fundmi u vu në qendër të mediave, pas rregullimit të raporteve me ish-kunatën e saj, këngëtaren Nora Istrefi.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja shkupjane ndan me fansat çaste të ëmbla nga jeta e saj familjare.

Së fundmi, Tuna ka publikuar në InstaStory një imazh shumë të veçantë, ku shfaqet bashkë me të birin e saj, Tianin, teksa së bashku argëtohen në vaskën me shkumë.Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja shkupjane ndan me fansat çaste të ëmbla nga jeta e saj familjare.

Së fundmi, Tuna ka publikuar në InstaStory një imazh shumë të veçantë, ku shfaqet bashkë me të birin e saj, Tianin, teksa së bashku argëtohen në vaskën me shkumë.