Unikkatili do t’i rikthehet skenës për festën e Pavarësisë

 Unikkatili do t’i rikthehet skenës për festën e Pavarësisë

Unikkatil ishte goxha aktiv këtë verë me një koncert të madh në Mitrovicë dhe performanca që pasuan për herë të parë në qytetet kryesore të Kosovës.

Reperi i njohur ka njoftuar se do ti rikthehet skenës me 30 nëntor me rastin e festës së pavarsisë së Shqipërisë. Ai ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram se koncerti i tij i rradhës do të mbahet në Avalon Club në Luzern të Zvicrës. /Prive.al/

https://www.instagram.com/p/B5BLLrbpwEM/?igshid=1l9z6un0dze2m