Vajza në foto sot është këngëtare e njohur – AlbMania      

Vajza në foto sot është këngëtare e njohur

 Vajza në foto sot është këngëtare e njohur

Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç angazhimit në muzikë, është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi, Dafina ka publikuar në “InstaStory” një fotografi kur ka qenë fëmijë, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se Dafina para pak kohësh ka publikuar projektin e ri i cili titullohet “Dashni” dhe është në bashkëpunim me Mumën. /Lajmi.net/