Veton Surroi e zbulon pse u sulmua Avdullah Hoti – AlbMania          

Veton Surroi e zbulon pse u sulmua Avdullah Hoti

 Veton Surroi e zbulon pse u sulmua Avdullah Hoti

Ish-Shefi i ORA’s, Veton Surroi, ka thënë se qëllimi i sulmit ndaj Zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti është që të mos kthehet normaliteti dhe të mos i lejojnë që Ministrat të shkojnë këmbë në punë.

“Me sot mund të jetë shtyrë për një kohë pamja e normalitetit inkurajues qytetar që jepnin ministrat duke ecur në këmbë për në punë. Ndoshta në thelb ky qe objektivi i sulmit ndaj Avdullah Hotit : mundësia e ardhjes kaq të shpejtë të normalitetit”, ka shkruar Surroi, në një reagim në FB.