Video që po bën xhiron e rrjetit, moderatorja lëshon gazra në mes të emisionit (Video) – AlbMania    
     

Video që po bën xhiron e rrjetit, moderatorja lëshon gazra në mes të emisionit (Video)

 Video që po bën xhiron e rrjetit, moderatorja lëshon gazra në mes të emisionit (Video)

Është publikuar video ku Wendy Williams dëgjohet teksa lëshon gazra në mes të emisionit.

Publiku i emisionit, “The Wendy Williams Show”, është i bindur se ka dëgjuar moderatoren e famshme duke lëshuar gazra në transmetim direkt.

Ngjarja ka ndodhur të premten, teksa Wendy Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr., kur ndodhi incidenti.

Lidhur me komentet e shumta që janë bërë rreth kësaj çështje, 55-vjeçarja nuk ka komentur në asnjë moment.

 

Por ndjekësit e saj janë shumë të sigurtë dhe betohen se e dëgjuan atë teksa lëshoi lëshoi pordhë në transmetim direkt.

Madje rrjeti social “Twitter” është mbushur menjëherë me postimet e tyre, të cilët kanë reaguar rreth këtij incidenti të moderatores.

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente.