Xhensila ekspozon trupin para pasqyrës, mbetëm pa fjalë, këngëtarja një bishë e vërtetë – AlbMania          

Xhensila ekspozon trupin para pasqyrës, mbetëm pa fjalë, këngëtarja një bishë e vërtetë

 Xhensila ekspozon trupin para pasqyrës, mbetëm pa fjalë, këngëtarja një bishë e vërtetë

Xhensila përveçse një këngëtare e zonja është dalluar gjithmonë edhe për fizikun e saj të gati përfekt.

Edhe pse është bërë nënë gati një vit e gjysmë më parë, këngëtarja ka ardhur shumë shpejt në formë pas lindjes.

Atë e shohim shpesh të ushtrohet në palestër dhe rezultati duket qartë.

Në një video të postuar në instagram nga palestra, këngëtarja tregon linjat  saj perfekte me një bluzë shumë të shkurtër dhe me një palë streçe.

Ajo filmon veten para pasqyrës duke na treguar rezultatin e palestrës dhe duhet pranuar se është vërtetë efektiv pasi këngëtarja duket në super formë.

Xhensila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video familjare ku shfaqet së bashku me të bijën në momente mjaft të veçanta.