Zbulohen imazhet e Galaxy S20, duke shfaqur dizajnin e kamerave – AlbMania    
     

Zbulohen imazhet e Galaxy S20, duke shfaqur dizajnin e kamerave

 Zbulohen imazhet e Galaxy S20, duke shfaqur dizajnin e kamerave

Samsung Galaxy S20 është më pak se dy javë larg nga zbulimi.

Telefoni është planifikuar të paraqitet në Samsung Galaxy Unpacked më 11 shkurt (krahas telefonit të palosshëm, Samsung Galaxy Z Flip).

Sidoqoftë, tani kanë dalur disa imazhe të reja që po vlerësohen si legjitime, dhe ato konfirmojnë shumë nga thashethemet më emocionuese për telefonin, deri më tani.

Totallee Cases, i cili prodhon mbështjellës të hollë, minimalist për telefonat inteligjentë, ka zbuluar në faqet e tyre mbështjellësit për Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus dhe Galaxy S20 Ultra (më lart).

Konceptet dixhitale përfshijnë mbështjellësit në përdorim dhe zbulojnë sistemet e kamerave të pasme të shumëpritura të të tre telefonave.

Ne e kemi parë sistemet në konceptet e mëparshme, por është emocionuese për të parë atë të bashkangjitur me një model të disponueshëm për blerje.