Zbulohen konceptet vizuale të OnePlus 7T, në prag të lansimit – AlbMania      

Zbulohen konceptet vizuale të OnePlus 7T, në prag të lansimit

 Zbulohen konceptet vizuale të OnePlus 7T, në prag të lansimit

OnePlus ka vendosur që zyrtarisht të prezantojë OnePlus 7T sot në 6:30 am PT / 9:30 dhe përkundër të gjitha thashethemeve dhe raporteve që na dhanë një ide mjaft të mirë se çfarë të presim, ne jemi tani duke parë koncepter zyrtare vizuale të telefonit.

Ishan Agarwall postoi këto imazhe në Twitter duke sugjeruar që ngjyrat zyrtare do të jenë Frosted Silver (lart) dhe Glacier Blue (më poshtë).

Sipas raporteve të mëparshme, duhet të presim një ekran 6.55 inç 90Hz me një kamerë selfie, çipin Snapdragon 855 Plus, 8 GB RAM, 128 GB ruajtje, konfigurimin e kamerave treshe 48MP / 16MP / 12MP dhe një bateri 3,800mAh.