Ziadin Sela ftesë publike Blerim Rekës të bëhet pjesë e Aleancës! (Video) – AlbMania    
     

Ziadin Sela ftesë publike Blerim Rekës të bëhet pjesë e Aleancës! (Video)

 Ziadin Sela ftesë publike Blerim Rekës të bëhet pjesë e Aleancës! (Video)

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela ka theksuar se është i hapur për bashkëpunim me profesorin Blerim Reka dhe ka ofertën e hapur që ai ti bashkohet ASH-së, pasi që si personalitet është pjesë e mozaikut për ndryshim.

“Jorastësisht e kemi përkrahur si kandidat për president. Ka ofertën time të hapur edhe publike që të vjen dhe të bëhet pjesë e ASH-së. Të vazhdojë angazhimin politik dhe ja kemi thënë këtë. Blerim Reka ka shumë cfarë ti jape shqiptarëve në Maqedoni, ASH-së, sepse ai është pjesë e mozaikut të ndryshimit.”, theksoi Sela.

Ziadin Sela ftesë publike në #ClickPlus Blerim Rekës të bëhet pjesë e Aleancës!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 16. Oktober 2019