Ziadin Sela: Ndjehem krenarë që e kam përkrahur Albin Kurtin dhe Vetëvendosjen!

 Ziadin Sela: Ndjehem krenarë që e kam përkrahur Albin Kurtin dhe Vetëvendosjen!

Lideri i ASH Ziadin Sela ishte sonte i ftuar në Tv 21 në emision Click Plus, ku u debatua për aktualitetin e situatën politike, si dhe hapat që do të ndërmer ASh si parti opozitare ditëve në vazhdim.

Pjesë e debatit ishin edhe analisti Visar Ademi si dhe gazetari Naser Selmani.

Ziadin Sela mes tjerash ka deklaruar se ndjehet krenarë që e ka mbështet VV dhe Albin Kurtin sepse Kosova sipas Selës eshtë e afërt dhe e jona nuk është diçka e huaj dhe se ndryshimet në Kosovë janë të rëndësishme për demokracinë.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com